35 Yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız Ömer Demir tarafından kurulmuş olup daha sonra Recep Demir, Necdet Demir ve Volkan Demir’in katılımlarıyla bir aile şirketi olarak hizmetine devam etmektedir.Erzincan Tulum Peyniri üretimi yanı sıra toptan ve perakende satışını gerçekleştiren firmamız hizmet verdiğimiz il olan Erzincan ve şehir dışına satış yapmaktadır.
Çadırtepeli Kardeşler , kurulduğu günden bugüne, üretiminde sağlıklı ve hijyenik koşullarda, tüketicilerine kaliteli ve lezzetli ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Erzincan’da üretilen tulum peynir geleneğini hijyenik ve modern tesislerde gerçekleştirerek sürekliliğin sağlamak, Dünya’ya tanıtmak ve sahip olduğumuz bu kültür mirasına sahip çıkmayı şirket politikası ve misyonu haline getirmiştir.

Çadırtepeli Kardeşler sanatını günümüz teknolojisi, kalite anlayışı ve kalite yönetim sisteminin yanı sıra gıda güvenliği yönetimi ile sürdürüyor. Avrupa normlarında ve üzerinde denilebilecek modern bir teknik ve teknolojiyle üretimini gerçekleştiren firmamız, peynir kültürümüzü ulusal bir marka olma vizyonuyla tanıtmaya devam ediyor.

Menü